Formy płatności

Za złożone zamówienie można zapłacić, w zależności od wyboru:

1. Zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

Wybierz taką formę opłaty, jeśli chcesz zapłacić samodzielnie poprzez Oddział Banku bądź innej placówki finansowej, wybierając wpłatę poprzez samodzielnie wykonany przelew bankowy online, zrobić wpłatę np. w placówce Poczty Polskiej, bądź innej placówce finansowej

Numer konta: 63 1160 2202 0000 0004 6052 4727

 

Tytułem: (prosimy wpisać numer zamówienia - ułatwi to proces przypisania wpłaty do konkretnego zamówienia )

 

2. Płatność na podstawie Faktury Proforma - Po złożeniu zamówienia, w ciągu ok 10-15 minut nasz system wygeneruje fakturę Proforma, którą prześle na podany w zamówieniu adres email. 

3. Za pobraniem 

W zależności od dostępności poszczególnych form płatności, za zamówienie możesz zapłacić odbierając przesyłkę od kuriera bądź z punktu odbioru ( Kurier, Paczkomaty, Poczta Polska itd. )

4. Za pomocą płatności online Przelewy24

Taka wpłata rejestrowana jest w naszym systemie w ciągu kilku chwil, a więc praktycznie od razu jesteśmy w stanie rozpocząć realizację zamówienia. Za pomocą tej formy płatności masz możliwość skorzystania z szerokich możliwych form płatności w tym karty płatnicze, Blik, ApplePay, Gpay i wiele innych. 

5. Za pomocą płatności online Shoper Płatności

Taka wpłata rejestrowana jest w naszym systemie w ciągu kilku chwil, a więc praktycznie od razu jesteśmy w stanie rozpocząć realizację zamówienia. Za pomocą tej formy płatności masz możliwość skorzystania z szerokich możliwych form płatności w tym karty płatnicze, Blik i wiele innych. 

· Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
KONTAKT SKLEP@TANBIU.PL
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl