Artykuły papiernicze są podstawą pracy w biurze, urzędzie czy instytucji publicznej. Pomimo rozpowszechnienia komputerów i pisania maszynowego wciąż wykorzystuje się je w wielu miejscach na całym świecie. Doskonałym tego przykładem jest papier A4 i A3 kancelaryjny w linie i kratkę (inaczej zwany podaniowym). Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, obejmuje odręczne tworzenie dokumentacji, robienie notatek i nie tylko.

Tego rodzaju materiały biurowe są cenione w różnych kręgach zawodowych, zwłaszcza wśród nauczycieli. Doskonale sprawdzają się na zajęciach szkolnych: nadają się do rysunków technicznych, klasówek, sprawdzianów, a także nauki kaligrafii. Docenią je także osoby, które często wysyłają tradycyjne listy.

Papier Kancelaryjny - Podaniowy

Papier kancelaryjny podaniowy A3 kratka 100ark, Interdruk Papier kancelaryjny podaniowy A3 kratka 100ark, Interdruk
Producent: Interdruk
Cena:

16,54 zł

Cena netto: 13,45 zł

szt.
zobacz więcej
Papier kancelaryjny podaniowy A3 kratka 500ark, Interdruk Papier kancelaryjny podaniowy A3 kratka 500ark, Interdruk
Producent: Interdruk
Cena:

68,54 zł

Cena netto: 55,72 zł

szt.
zobacz więcej
Papier kancelaryjny podaniowy A3 linia 500ark, Interdruk Papier kancelaryjny podaniowy A3 linia 500ark, Interdruk
Producent: Interdruk
Cena:

68,54 zł

Cena netto: 55,72 zł

szt.
zobacz więcej
Papier kancelaryjny podaniowy A4 kratka 500ark, Interdruk Papier kancelaryjny podaniowy A4 kratka 500ark, Interdruk
Producent: Interdruk
Cena:

35,45 zł

Cena netto: 28,82 zł

szt.
zobacz więcej
Papier kancelaryjny podaniowy w linię A3 100 arkuszy, Interdruk Papier kancelaryjny podaniowy w linię A3 100 arkuszy, Interdruk
Producent: Interdruk
Cena:

16,54 zł

Cena netto: 13,45 zł

szt.
zobacz więcej

Sklep internetowy tanbiu.pl to miejsce, w którym można szybko i wygodnie zamówić tani papier podaniowy (kancelaryjny) w linie i kratkę. Nasz asortyment uwzględnia najpopularniejsze formaty: A4 (210 x 297 mm) i A3 297 x 420 mm. W zależności od produktu, pojedynczy pakiet może składać się z 100, 500 lub większej liczby kartek. Zachęcamy do składania zamówień hurtowych z dostawą pod wskazany adres!

Papier kancelaryjny a kartki do ksero – czym się różnią?

Od tradycyjnego białego papieru do kserokopiarek wariant kancelaryjny odróżnia się przede wszystkim gramaturą, która nie powinna przekraczać 60g/m2. Kolejna różnica jest widoczna gołym okiem: kartki podaniowe mają linie lub kratki, przez co nie nadają się do drukowania. Tworzenie odręcznych listów czy dokumentacji jest jednak w ich przypadku dużo łatwiejsze, podobnie jak sporządzanie rysunków technicznych i przedstawień graficznych. Dzięki wzorom papier kancelaryjny A3 i A4 można w razie potrzeby łatwo i równo przeciąć na pół.

Na tanbiu.pl proponujemy najwyższej klasy artykuły podaniowe w linie i kratkę w formacie A3 i A4 pochodzące od renomowanych producentów. Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania wyjątkowej obsługi klienta i każdego dnia dokładamy starań, aby ten cel osiągnąć. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
KONTAKT SKLEP@TANBIU.PL
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl